Paris by the Book
1 mÄned gratis!

Les og lytt gratis i 30 dager

Paris by the Book

Fra 139 kr/mÄned etter prÞveperioden. Ingen bindningstid.

Paris by the Book
1 mÄned gratis!

Les og lytt gratis i 30 dager

Len deg tilbake med Nextorys app og finn din neste historie blant flere hundretusen lydbĂžker og e-bĂžker.

PrĂžv gratis i 30 dager

Fra 139 kr/mÄned etter prÞveperioden. Ingen bindningstid.

En sommer fylt med bÞkerLytt og les gratis i en hel mÄned

Paris by the Book

3,5 2 vurdering
10 h 53 min
A whirlwind mystery and unravelling love story set in a little bookshop in the heart of Paris.

‘Heartbreaking, moving and completely riveting.’

‘Quirky and unusual.’

‘Atmospheric and with a lot of charm.’

‘An engaging book perfect for reading with a coffee.’

‘A literary lover’s delight.’

In a city of millions, it’s easy to lose someone


Twelve weeks before Leah Eady arrived in France, her husband disappeared. Early one morning, he walked out the door and never came back. All he left behind was a scrumpled note in a cereal box, leading her to the bustling streets of Paris.

Once she arrives, she discovers a mysterious unfinished manuscript written by her husband, and set in the very same city. Hoping to uncover more clues, Leah takes over a crumbling bookshop with her two young daughters, only to realise that he might just be closer than any of them ever imagined



but what if he doesn’t want to be found?

Don’t miss the breathtaking debut from Liam Callanan, perfect for fans of Nina George, Victoria Hislop and Muriel Barbery.

HELLO!’s ‘Pick of the Week’ Some stories are still waiting to be found.

Paris by the Book er tilgjengelig som lydbok.

  • Lydbok

    Publisert : 2018-04-03

    SprÄk: Engelsk

    Forlag Lydbok: HQ

    ISBN Lydbok: 9780008273682

Vis mer

Dette liker andre med Nextory

Det er sÄ bra Ä kunne lytte til en god bok nÄr jeg sitter i bilen eller pÄ flyet eller toget.

AnitaAnita

Lett og lese og bra at man kan stille inn bakgrunnsfarge og tegnstĂžrrelse.

PeterPeter

Rask og trivelig kundetjeneste, bra utvalg og pent brukergrensesnitt. Appen utvikles stadig.

AnnaAnna
img

Hundretusenvis historier venter

Les og lytt sÄ mye du vil. Du velger selv nÄr du vil bytte eller avslutte abonnementet ditt.

image

BĂžker er mer gĂžy enn noen gang

Flere enn 11 000 lesere har gitt Nextory fem stjerner som karakter i App Store og Google Play.

image

Bokutfordre deg selv

Sett deg dine egne lesemÄl og fÞlg din egen lesestatistikk med funksjonene Bokutfordringen og Lesedagboken.

visa
amex
master