Buried Angels
1 måned gratis!

Les og lytt gratis i 30 dager

Buried Angels

Fra 139 kr/måned etter prøveperioden. Ingen bindningstid.

Buried Angels
1 måned gratis!

Les og lytt gratis i 30 dager

Len deg tilbake med Nextorys app og finn din neste historie blant flere hundretusen lydbøker og e-bøker.

Fra 139 kr/måned etter prøveperioden. Ingen bindningstid.

En sommer fylt med bøkerLytt og les gratis i en hel måned

Buried Angels

4,1 11 vurdering
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

YOU CANNOT CHANGE THE PAST

Easter 1974. A family vanishes from their home on an idyllic island off the Swedish coast. They have left everything behind – including their one-year-old daughter, Ebba.

Now, years later, Ebba has returned to the island. She and her husband have suffered the loss of their only child and are looking to make a fresh start. But within days, their house is the target of an arson attack.

YOU CANNOT ESCAPE THE FUTURE

Detective Patrik Hedstrom takes on the investigation, aided by his wife, crime writer Erica Falck, who has always been fascinated by the mystery of Ebba’s abandonment and the family’s tragic history.

When dried blood is found under the floorboards of the old house, it seems that the cold case involving the missing family is about to be brought back to life. And soon, Patrik and Erica are consumed by the hunt for a killer who will stop at nothing to keep the past buried…

Buried Angels er tilgjengelig som lydbok.

  • Lydbok

    Publisert : 2014-04-10

    Språk: Engelsk

    Forlag Lydbok: HarperCollins

    ISBN Lydbok: 9780007543571

Vis mer

Dette liker andre med Nextory

Det er så bra å kunne lytte til en god bok når jeg sitter i bilen eller på flyet eller toget.

AnitaAnita

Lett og lese og bra at man kan stille inn bakgrunnsfarge og tegnstørrelse.

PeterPeter

Rask og trivelig kundetjeneste, bra utvalg og pent brukergrensesnitt. Appen utvikles stadig.

AnnaAnna
img

Hundretusenvis historier venter

Les og lytt så mye du vil. Du velger selv når du vil bytte eller avslutte abonnementet ditt.

image

Bøker er mer gøy enn noen gang

Flere enn 11 000 lesere har gitt Nextory fem stjerner som karakter i App Store og Google Play.

image

Bokutfordre deg selv

Sett deg dine egne lesemål og følg din egen lesestatistikk med funksjonene Bokutfordringen og Lesedagboken.

visa
amex
master