Asylum

Les og lytt gratis i 14 dager

Asylum

Fra 139 kr/mÄned etter prÞveperioden. Ingen bindningstid.

Asylum

Les og lytt gratis i 14 dager

Len deg tilbake med Nextorys app og finn din neste historie blant flere hundretusen lydbĂžker og e-bĂžker.

PrĂžv gratis i 14 dager

Fra 139 kr/mÄned etter prÞveperioden. Ingen bindningstid.





Asylum

Madeleine Roux's New York Times bestselling Asylum is a thrilling and creepy novel that Publishers Weekly called "a strong YA debut that reveals the enduring impact of buried trauma on a place."

For sixteen-year-old Dan Crawford, the New Hampshire College Prep program is the chance of a lifetime. Except that when Dan arrives, he finds that the usual summer housing has been closed, forcing students to stay in the crumbling Brookline Dorm. The dorm was formerly a sanatorium, more commonly known as an asylum. And not just any asylum—a last resort for the criminally insane.

As Dan and his new friends Abby and Jordan start exploring Brookline's twisty halls and hidden basement, they uncover disturbing secrets about what really went on at Brookline . . . secrets that link Dan and his friends to the asylum's dark past. Because Brookline was no ordinary asylum, and there are some secrets that refuse to stay buried.

Flled with chilling mystery and suspense, Asylum is a horror story that treads the line between genius and insanity, perfect for fans of Miss Peregrine's Home for Peculiar Children.

Don't miss any of the books in the Asylum series, or Madeleine Roux's shivery fantasy series, House of Furies!

Asylum er tilgjengelig som lydbok.

  • Lydbok

    Publisert : 2013-08-20

    SprÄk: Engelsk

    Forlag Lydbok: HarperCollins

    ISBN Lydbok: 9780062272829

Vis mer

Dette liker andre med Nextory

Det er sÄ bra Ä kunne lytte til en god bok nÄr jeg sitter i bilen eller pÄ flyet eller toget.

AnitaAnita

Lett og lese og bra at man kan stille inn bakgrunnsfarge og tegnstĂžrrelse.

PeterPeter

Rask og trivelig kundetjeneste, bra utvalg og pent brukergrensesnitt. Appen utvikles stadig.

AnnaAnna
img

Hundretusenvis historier venter

Les og lytt sÄ mye du vil. Du velger selv nÄr du vil bytte eller avslutte abonnementet ditt.

image

BĂžker er mer gĂžy enn noen gang

Flere enn 11 000 lesere har gitt Nextory fem stjerner som karakter i App Store og Google Play.

image

Bokutfordre deg selv

Sett deg dine egne lesemÄl og fÞlg din egen lesestatistikk med funksjonene Bokutfordringen og Lesedagboken.

visa
amex
master