A Pho Love Story
1 mÄned gratis!

Les og lytt gratis i 30 dager

A Pho Love Story

Fra 139 kr/mÄned etter prÞveperioden. Ingen bindningstid.

A Pho Love Story
1 mÄned gratis!

Les og lytt gratis i 30 dager

Len deg tilbake med Nextorys app og finn din neste historie blant flere hundretusen lydbĂžker og e-bĂžker.

PrĂžv gratis i 30 dager

Fra 139 kr/mÄned etter prÞveperioden. Ingen bindningstid.

En sommer fylt med bÞkerLytt og les gratis i en hel mÄned

A Pho Love Story

3,4 5 vurdering
9 h 54 min
All's fair in love, war and noodles . . .

If Bao Nguyen had to describe himself, he’d say he was a rock. Steady and strong, but not particularly interesting. His grades are average, his social status unremarkable. He works at his parents’ pho restaurant, and even there, he is his parents’ fifth favorite employee.

If Linh Mai had to describe herself, she’d say she was a firecracker. Stable when unlit, but full of potential for joy and spark and fire. She loves art, and she dreams of making a career of it one day. The only problem? Her parents rely on her in ways they’re not willing to admit, including expecting her to work practically full-time at their family’s pho restaurant.

For decades, the Mais and the Nguyens have been at odds, having owned competing, neighboring pho restaurants. Bao and Linh have resolved never to befriend each other, for fear of pushing too far and bringing on undue heartbreak. But when a chance encounter brings Linh and Bao closer, sparks fly . . .

Can Linh and Bao’s love survive in the midst of feuding families and complicated histories?

This delicious debut is perfect for fans of When Dimple Met Rishi and To All the Boys I’ve Love Before.

A Pho Love Story er tilgjengelig som lydbok.

  • Lydbok

    Publisert : 2021-06-24

    SprÄk: Engelsk

    Forlag Lydbok: Simon & Schuster Audio UK

    ISBN Lydbok: 9781398502680

Vis mer

Dette liker andre med Nextory

Det er sÄ bra Ä kunne lytte til en god bok nÄr jeg sitter i bilen eller pÄ flyet eller toget.

AnitaAnita

Lett og lese og bra at man kan stille inn bakgrunnsfarge og tegnstĂžrrelse.

PeterPeter

Rask og trivelig kundetjeneste, bra utvalg og pent brukergrensesnitt. Appen utvikles stadig.

AnnaAnna
img

Hundretusenvis historier venter

Les og lytt sÄ mye du vil. Du velger selv nÄr du vil bytte eller avslutte abonnementet ditt.

image

BĂžker er mer gĂžy enn noen gang

Flere enn 11 000 lesere har gitt Nextory fem stjerner som karakter i App Store og Google Play.

image

Bokutfordre deg selv

Sett deg dine egne lesemÄl og fÞlg din egen lesestatistikk med funksjonene Bokutfordringen og Lesedagboken.

BĂžker av Loan Le

visa
amex
master